Vyhrajte vstupenky na festival Aromaterapie & Bylinky v Brně!

PRODLOUŽENO!!!

SOUTĚŽ o 3 vstupenky na tuhle super voňavou akci!  V prodeji je už jen necelých 60 lístků. Vy ale můžete vstupenky vyhrát v naší soutěži. Schválně jsme dali úplně jednoduchou otázku. Odpověď najdete na naše aroma-webu! Kouzlo vůní je partnerem festivalu a také se bude účastnit… Takže se v Brně určitě potkáme!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: JMENUJTE ASPOŇ 2 PARTNERY aroma-webu KOUZLO VŮNÍ.

ODPOVĚDI POSÍLEJTE DO NEDĚLE večer 10. 9. 2017 na náš e-mail: soutez@kouzlovuni.cz, uveďte, prosím, celé vaše jméno a telefonní číslo.

Výherce VYLOSUJEME a vyhlásíme v pondělí 11. 9.!

Pokud ještě nevíte, co to je za super voňavou akci, tak se seznamte! První bylinkový festival v Brně! V neděli 17. 9. 2017 v Otevřené zahradě pod Špilberkem! Podrobný program najdete na webu www.aromaterapieabylinky.cz.

přednášky
workshopy a ukázky
destilace rostlin
aromaterapeutické a bylinkové speciality a nápoje
přírodní kosmetika
vykuřovadla 
dílničky pro děti

Výherci soutěže

Výherce vylosovala malá Dorinka (dcera naší redaktorky a pořadatelky festivalu), uveřejňujeme křestní jména a výherce jsme obeslali mailem:

  • Petra
  • Gabriela
  • Ivana

Gratulujeme!

Kateřina Polívková

Kateřina Polívková

Aromaterapeutka at Radosta Praha
„Skrze vůně vnímám svět. Vždy mě fascinovaly. Až jsem dospěla ke studiu a praktikování vykuřování a aromaterapie. Příroda přirozeně voní. A mě moc baví tenhle aromatický vesmír odkrývat i ostatním. Třeba prostřednictvím míchání osobních parfémů nebo na workshopech Vůně pro každý den. A neustále se učím, od života i od přírody."
Kateřina se masážím a aromaterapii intenzivně věnuje přes dva roky. Vystudovala Institut aromaterapie, obdržela masérské osvědčení, absolvovala spoustu seminářů, setkala se s mnoha inspirujícími osobnostmi aroma světa... Již více než 10 let provozuje obchod s originálním sortimentem i přístupem – Radosta.
Kateřina Polívková

Napsat komentář