Kalendář akcí

Kvě
2
St
Základy domácího vykuřování s Kateřinou Polívkovou v Brno
Kvě 2 @ 18:00 – 21:00

Obsáhlý úvod do používání vykuřovadel v běžné domácí praxi. Jak voní dračí krev? Na co všechno je kadidlo? Je rozdíl mezi šalvějí bílou a tou ze zahrádky? Tohle všechno a mnohem více se dozvíte, když dorazíte! Praktický „čichací“ workshop pro zájemce o vykuřování. Večer je zaměřen hodně individuálně na konkrétní potřeby účastníků. Přednáší redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková. Více informací najdete zde.

Kvě
19
So
Vůně přírody: Láskyplné esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Kvě 19 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Kvě
21
Po
Afrodiziaka – vůně lásky a radosti s Kateřinou Polívkovou v Brno
Kvě 21 @ 18:00 – 21:00

Praktický aromatický workshop použití éterických olejů a vykuřovadel zaměřený tentokrát na afrodiziakální téma. Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květy? A o těch hlavně budeme mluvit na workshopu. Budeme tedy hodně čichat, povídat, ale i vyrábět. Představím vám a vašim nosům více i méně typické představitele vůní s afrodiziakálními účinky z rostlinného světa. Více informací ZDE

Kvě
31
Čt
Tajemná zahrada uvnitř nás s Lindou Mahelovou v Deštné
Kvě 31 @ 14:00 – Čvn 3 @ 10:00

Prodloužený víkend v panenské přírodě Orlických hor, sousedy jsou srnky a bublavý horský potůček. Ranní cvičení podle východních tradic. Večerní meditace pro regenerující spánek. Sběr, tvoření a povídání o bylinách, vůních. Kreativní výtvarné tvoření, jak jej neznáte – snadno a zábavně. Vaření a stravování aneb jídlo jako náš hlavní léčitel. Provází redaktorka Kouzla vůní Linda Mahelová a další lektoři. Více informací najdete zde.

Čvn
2
So
Aromaterapie podle pěti elementů I. s Michaelou Lusílijou Makulovou v Ostrava
Čvn 2 @ 10:00 – Čvn 3 @ 16:00

Druhý ze dvou na sebe navazujících kurzů, které vás postupně provedou tajemným světem bylinek, květů, dřev, pryskyřic, jejich vůní a blahodárnými účinky na tělo, mysl i duši. Podrobně se seznámíte se čtyřiceti pěti éterickými oleji zařazenými podle pěti elementů a vyrobíte si několik různých přírodních aromaterapeutických výrobků. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.