Kalendář akcí

Úno
26
Po
Kouřová cesta kolem světa s Kateřinou Polívkovou v Brno
Úno 26 @ 18:00 – 21:00

Praktický workshop o vykuřování a vykuřovadlech pro lehce pokročilé. Vonné dýmy se linuly světem. A my se podíváme, co se tradičně kde pálilo a proč. Začneme v Jižní Americe, skončíme v Austrálii… Každý účastník si vyrobí vlastní očistnou směs na míru. Workshop je ideální pro účastníky prvního dílu Vykuřování – tradice, léčení, očista. Tentokrát se budeme více věnovat jednotlivým druhům vykuřovadel, historii i účelu použití. Více informací zde.

Úno
28
St
2. čakra – aromaterapie a jóga s Kateřinou Polívkovou v Praha
Úno 28 @ 17:30 – 20:30

„Čakry jsou místy, na nichž se setkávají tělo a duše“ Cyklus 7 seminářů vám pomůže získat více harmonie a životní síly prostřednictvím aromaterapie a jógy. Budeme se potkávat pravidelně jednou měsíčně a cvičit, meditovat, čichat i tvořit harmonizující vůni pro danou čakru. Více informací ZDE.

Bře
3
So
Aromaterapie a ajurvédská masáž se Štěpánkou a Drahomírou v Praha
Bře 3 @ 10:00 – Bře 4 @ 16:00

Dvoudenní odborný seminář dvou zkušených terapeutek. Naučíte se využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž. Svět vůní báječně napomáhá k harmonizaci a podpoře léčebných procesů. Ájurvédská masáž hlavy je starověká indická technika harmonizace těla i duše. Naučíte se, jak druhého uvolnit, navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Štěpánka Zeithamlová, redaktorka Kouzla vůní, je registrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka. Drahomíra Šmídová je lektorka v oblasti masáží, homeopatka. Více informací a kontakt k přihlášení ZDE.

 

Aromaterapie podle pěti elementů I. s Michaelou Lusílijou Makulovou v Ostrava
Bře 3 @ 10:00 – Bře 4 @ 16:00

První ze dvou na sebe navazujících kurzů, které vás postupně provedou tajemným světem bylinek, květů, dřev, pryskyřic, jejich vůní a blahodárnými účinky na tělo, mysl i duši. Podrobně se seznámíte se čtyřiceti pěti éterickými oleji zařazenými podle pěti elementů a vyrobíte si několik různých přírodních aromaterapeutických výrobků. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Bře
8
Čt
Afrodiziaka – vůně lásky a radosti s Kateřinou Polívkovou v Praha
Bře 8 @ 17:00 – 20:00

Praktický aromatický workshop použití éterických olejů a vykuřovadel zaměřený tentokrát na afrodiziakální téma. Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květy? A o těch hlavně budeme mluvit na workshopu. Budeme tedy hodně čichat, povídat, ale i vyrábět. Představím vám a vašim nosům více i méně typické představitele vůní s afrodiziakálními účinky z rostlinného světa. Více informací ZDE

Bře
15
Čt
Jarní aromaterapie s Annou Krutovou v Židlochovice
Bře 15 @ 16:00 – 19:00

Aromaworkshop pro ženy, maminky i babičky zaměřený na jarní regeneraci, recepty proti jarní únavě a tipy, jak pečovat o tělo v souladu s přírodou. V duchu hesla: “Pečuj o sebe!” Dozvíte se, jak můžete pomocí aromaterapie podpořit jarní očistu a zvládnout jarní depky a únavu. Vyrobíte si jarní tělový olej na míru a přírodní peeling. Ukážeme si úžasnou uvolňující masáž ruky. Přednáší redaktorka Kouzla vůní Anna Krutová.

Kouřová cesta kolem světa s Kateřinou Polívkovou v Praha
Bře 15 @ 17:00 – 20:00

Praktický workshop o vykuřování a vykuřovadlech pro lehce pokročilé. Vonné dýmy se linuly světem. A my se podíváme, co se tradičně kde pálilo a proč. Začneme v Jižní Americe, skončíme v Austrálii… Každý účastník si vyrobí vlastní očistnou směs na míru. Workshop je rozdělen na dvě části, teoretická a bylinná uvnitř a na pálení pryskyřic pak vyrazíme ven do Stromovky pod strom… Více informací ZDE

Jarní úklid přírodně a ekologicky s Petrou Torovou v Kladno
Bře 15 @ 18:00 – 20:30

Večerní kurz o možnostech využití jednoduchých, minimalistických a odbouratelných prostředků pro úklid – na bázi mýdla, octa, jedlé sody a ovoněné éterickými oleji. Kurz o tom, jak minimalizovat počet čističů v domácnosti, jak omezit chemii ve svých domovech, podpořit zdraví svých dětí a šetřit svou peněženku i životní prostředí! Na kurzu si připravíte 3 přípravky – prací prášek, octový čistič a osvěžovač vzduchu. Kurz vede odborná aromaterapeutka Petra Torová. Více informací najdete zde.

Bře
24
So
Vůně přírody: Regenerační esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v Plzeň
Bře 24 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. V rámci kurzu se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy bezpečného použití esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová. Více informací najdete zde.

 

Bře
28
St
3. čakra – aromaterapie a jóga s Kateřinou Polívkovou v Praha
Bře 28 @ 17:30 – 20:30

„Čakry jsou místy, na nichž se setkávají tělo a duše“ Cyklus 7 seminářů vám pomůže získat více harmonie a životní síly prostřednictvím aromaterapie a jógy. Budeme se potkávat pravidelně jednou měsíčně a cvičit, meditovat, čichat i tvořit harmonizující vůni pro danou čakru. Více informací ZDE.