O Kouzlu vůní

Vítejte ve světě plném krásy a vůní!

Voňavé kouzelné čtení je určeno pro všechny milovníky zdraví, krásy a vůní, pro všechny odpůrce růžových pilulek, paralenů, chemických léčiv, syntetických kosmetických výrobků, toxických hnojiv, polotovarů se syntetickými náhražkami chutí a vůní… zkrátka pro nás všechny, kdo milujeme přírodu a vlastní zdraví. Vždyť uplatnění bylinek a aromaterapie je tak široké, že si každý vybere to své! Navíc všechny suroviny jsou čistě přírodní a používají se již po tisíce let.

Kouzlo vůní vzniklo jako prostor pro sdílení nezávislých odborných informací a zkušeností z oblasti aromaterapie a fytoterapie a těší se na každého svého čtenáře!

Naši čtenáři

Fungujeme od února 2016 a za tuto dobu jsme se vypracovali na oblíbený aroma-web navštěvovaný přes 30.000 čtenáři měsíčně (data za měsíc září 2017). Zaměřujeme se témata věnovaná aromaterapii, bylinkám, rostlinným olejům a praktickým domácím receptům. Připravujeme rozhovory, informujeme o zajímavých akcích, pořádáme soutěže, testujeme výrobky.

Sdílení článků

Budeme rádi, pokud články zde uvedené budete sdílet přes sociální sítě, vše sdílíme na našem facebooku. Pokud máte zájem o sdílení textů na vašich webových stránkách nebo jinde, kontaktujte nás. Kopírování textů bez předchozího souhlasu redakce je zakázáno. Děkujeme!

Upozornění!

Informace publikované v článcích numusí vyjadřovat názor redakce. Redakce nenese zodpovědnost za případné neodborné použití éterických olejů. V individuálních otázkách doporučujeme obrátit se na kvalifikované aromaterapeuty nebo fytoterapeuty.