Kalendář akcí

Lis
28
Út
Přírodní drogerie do domácnosti v Kosmetika hrou Praha
Lis 28 @ 17:00 – 19:30

„Domácí drogerie je za mě ještě horší než běžná kosmetika!“ V domácnosti se bez úklidových prostředků těžko obejdeme. Ale bohatě nám postačí ty ekologické a šetrné. Jejich výroba je jednoduchá a vystačíme si s ingrediencemi, které dobře známe. Lektorka: Agáta Hrůšová.

Výroba inhalačních tyčinek s Xenií Bodorík Pilíkovou
Lis 28 @ 17:00 – 20:00

Tyčinka ihalační, člověk po ní rychle zvláční. Odežene bacily, co na tělu loudily – energii, zdraví krásu. Pošleme je všechny k ďasu!! Užijem si velkou krásu. Šňupneme si ze všech sil, nějaké to aroma… pro bacily pohroma. Večerem vás provede lektorka a redaktorka Kouzla vůní Xenie Bodorík Pilíková.

Lis
29
St
Zdraví, dech, imunita – aromaterapie a vykuřování s Kateřinou Polívkovou v Studio ChoCho Praha
Lis 29 @ 18:00 – 20:30

Jak může pomoci aromaterapie a vykuřování k lepšímu zdraví a hlubšímu dechu? Nadechneme se máty a hned je líp… Ale proč to tak je a také jaké další vůně nám mohou pomoci, když se nám špatně dýchá? Večerem vás provede lektorka a redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková.

Lis
30
Čt
Afrodiziaka – vůně lásky a radosti s Kateřinou Polívkovou v Kosmetika hrou Praha
Lis 30 @ 17:00 – 20:00

Praktický aromatický workshop použití éterických olejů a vykuřovadel zaměřený tentokrát na afrodiziakální téma. Láska a vůně k sobě tak nějak patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní. Víte, že i rostliny mají svá afrodiziaka, kterými lákají opylovače na své květy? Večerem vás provede lektorka a redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková.

Pro
3
Ne
Protančit se vůní prosince v Pracoviště Pohled Praha
Pro 3 @ 17:00 – 20:00

Krásná akce při které se skrze pohyb naladíte na měsíc, co přichází, užijete si inspiraci prosincovou přírodou a zároveň si v rámci workshopu s aromaterapeutkou umícháte sami vlastní parfémek na míru vašemu aktuálnímu rozpoložení. Večerem vás provede lektorka a redaktorka Kouzla vůní Kateřina Polívková a Jola Šohájková.

 

Pro
7
Čt
Podzimní aroma dílna: Virózo, pryč! s Annou Krutovou v LATA Brno
Pro 7 @ 15:30 – 17:30

Základní kurz aromaterapie v podobě workshopu, který se skládá z teoretické a praktické části. Každý účastník dostane skripta, praktické brožurky, vzorky přírodní kosmetiky a v praktické části si namíchá pod mým vedením osobní vůni.

Namíchej si vánoční dárek s Terezou Machovou v HABIBI Kopřivnice
Pro 7 @ 16:00 – 18:00

Protože stresu, shonu a předvánočního šílenství je od Adventu do Vánoc všude plno a já Vás chci toho ušetřit. Aspoň na chvíli, aspoň na 2 hodiny. Budu ráda, když se zastavíte do „voňavého doupěte“ vytvořit pro sebe nebo své blízké 2 krásné, originální dárky podle svých představ. Večerem vás provede akreditovaná lektorka a redaktorka Kouzla vůní Tereza Machová.

Výroba přírodní kosmetiky v Kosmetika hrou Praha
Pro 7 @ 16:00 – 19:30

Zamilovali jste si vůně esenciálních olejů? Pojďme se potkat a společně nahlédnout do dílny přírodní kosmetiky a vyrobit si šlehaná másla, masážní kostky a balzámky! Tentokrát budeme šlehat, míchat, mrazit a hrát si s kombinacemi vůní, bylinek a dalších surovin, které najdete doma v kuchyni. Lektorka: Agáta Hrůšová.

Pro
10
Ne
Vůně přírody: Očistné esence s Michaelou Lusílijou Makulovou v TOTEM Plzeň
Pro 10 @ 10:00 – 17:00

Celoroční cyklus kurzů s aromaterapií. V rámci Očistých esencí se podrobně seznámíte s 9 éterickými oleji a jejich účinky. V praktické části si vyrobíte 2 produkty. Součástí kurzu je také aromaterapeutické minimum, díky kterému se seznámíte se základními principy míchání bezpečného esenciálních olejů. Z kurzu si odnesete přehledná skripta, která na sebe navazují v rámci celého pětidílného cyklu. Přednáší akreditovaná lektorka AČA a redaktorka Kouzla vůní Michaela Lusílija Makulová.

 

Pro
12
Út
Výroba nosních kapek s Xenií Bodorík Pilíkovou
Pro 12 @ 17:00 – 20:00

Znáte smrtelnou nemoc na čtyři? Je to RÝMA. A víte, že když se řekne MÁ RÝMU, že je to pozpátku UMÝRÁM? (měkké ,,I “ by v tomto případě, na tak tvrdou rýmu, bylo opravdu měkké. Je potřeba být na rýmu tvrdý.) A jak zmírnit rýmu, případně ji předejít? PŘÍRODNÍMI NOSNÍMI KAPKAMI. Večerem vás provede lektorka a redaktorka Kouzla vůní Xenie Bodorík Pilíková.